| Liviu_Drecin_1985 a întrebat:

Salut, o verisoara are nunta peste 1 luna si am fost invitat, cum nu prea particip la asemenea evenimente, cum ar trebuie sa ma duc imbracat? Voi cam cat credeti ca trebuie sa fie cinstea din partea mea?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ca pe plajă in sliplaughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1.Cu haine bune. 2. Să depășească masa la restaurant.

| Crackman a răspuns:

600 de lei
Imbracat la costum normal

| MihaiSpeedster a răspuns:

În mod cert nu în blugi, adidași și tricou.

| Cksihja a răspuns:

Poți să iei un cadou mai ales dacă o cunoști bine cât despre haine te îmbraci frumos dacă nu vrei să faci parte din trupa de păcălici și să amuzi invitații, deci decizia îți aparține.

| MorcovMajestic a răspuns:

Un pantalon negru, o camasa de care vrei tu, un pantof negru mai elegant

| Jessica1235 a răspuns:

Un costum, așa merg de obicei băieți la nuntă.