| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Anul acesta scolar termin a 12-a si facem banchet. Dar eu nu prea stiu sa dansez. Nici nu ma duc in cluburi(/discoteci) fiindca nu am timp pentru distractii. Si habar nu am ce muzica va fi la banchet plus ca nu imi plac manelele. Ce sa fac ca sa pot invata sa dansez. big grin

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cel mai bun sfat pe care til pot da, NU TE DUCE.
Mi se pare aiurea, mai bine te alegi cu ceva colegi faci tu o petrecere acasawinking
Beti, fumati e alta chestie, ca intre barbati, ceva prospetimi.
Nu incepi sa te spargi pe acolo pe Nicolae Puta(e imposibil sa nu fie 1 manea)
Oricum sfatu meu, stai acasa cu ceva colegi, fetite happy
Tragi ceva pe gat, fumez ceva.
Cu toate ca eu numai am astfel de obiceiuri asa faceam si euhappy
Eu la banchetul de a 8 numam dus in ala de a 12 nu am apucat sa ajung in a 12=)(am abandonat scoala, acum o refac.)
Oricum eu asa am facut si m-am distrat. xD

| sorinL1 a răspuns:

Manele nu se prea baga la banchete (decat daca e cocalareala maxima). Nici eu nu prea am stiut sa dansez... dar am dat pe gat 2 paharele si totul a mers de la sine. Alcoolul de dezinhiba.