| djdani2010 a întrebat:

Sall TPU
azi am banchetul de clasa a 8-a big grin
problema e ca nu prea stiu sa dansez pe muzica de club. explicati-mi va rog ce sa fac? cum sa dau din maini?

Răspuns Câştigător
| hey97 a răspuns:

Si eu il am peste o saptamana faza e ca trebuie sa fi tu insuti nu cuta metode de dans atunci cand o s asculti muzica o sa iti vina sa dansezi pe lochappybig grin FUNDA si BAFTA

4 răspunsuri:
| DeeaLoveAngels a răspuns:

Si eu am banchetul tot in seara asta si nici eu nu stiu sa dansez pe muzica de club, dar sper ca ma vor ajuta colegiiwinking bafta!

| Ekcstsy a răspuns:

Dai din maini ca si cum ai fi atacat de un roi de albine si vei fi cel mai tare de pe ringul de dans.

| ChiyoTheo a răspuns:

Te misti cu simti. Cu mainile ti ritmul, in timp ce misti si celelalte parti ale corpului. La muzica de club, picioarele nu prea fac nimic, doar te sustin

| zasha a răspuns:

Cauta pe youtube. sunt o groaza de tutoriale foarte ajutatoare happy