| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost prima zi de scoala? ati dus flori? v-ati intalnit cu colegii? povestiri despre vacanta? unde ati petrecut-o?

Răspuns Câştigător
| antonius74 a răspuns:

Teme de vacanta n-am avut decat la mate. eu le-am predat azi sa stiu ca am scapat de un gand big grin

3 răspunsuri:
| gabitza05 a răspuns:

Buna! Vroiam sa iau flori pentru diriga dar nu am luat...si bine am facut pentru ca am dirigintebig grin... s-au mai schimbat cativa profi ...in rest totul e okwinking

| antonius74 a răspuns:

Da, am dus flori. da, m-am intalnit cu colegii (nu cu toti, unii au intarziat cam mult, iar altul nici n-a aparut). azi la toate materiile n-am facut decat sa discutam despre vacanta laughing. pai, am petrecut-o prin tabara si pe acasa. as zice ca a fost destul de faina, avand in vedere ca n-am facut nimic decat la mate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar temele de vacanta?