| anonim_4396 a întrebat:

Pt cei ce ati trecut clasa a 8-a sau treceti clasa a 8-a si ati primit cartile, imi puteti spune si mie in cartea de engleza (snapshot) ce melodii sunt la fiecare sfarsit de capitol sau macar la primele capitole. Daca puteti happy.

Răspuns Câştigător
| LoveSunshine069 a răspuns:

Sunt eu si am carte Snapshot cred ca astea sunt cantecele: Vincent, Every breath you take, You're so vain si cam atat. sper ca ti-am fost de ajutor :*batting eyelashes

3 răspunsuri:
| DeXxa a răspuns:

Sunshine, merci mult, dar de cand am pus intrebarea am trecut deja in clasa a 8a laughing.

| LoveSunshine069 a răspuns:

Acum am observat pe ce data ai publicat intrebare laughing Nu ai pentru ce sa-mi multumesti. oh go onhee hee

| fashionaddict a răspuns:

Nu sunt in clasa a 8-a, dar parca era:I will survive-Gloria Gaynor, dar nu mai stiu sigur.