| Andy_6451 a întrebat:

Recent am folosit un tool the activare a Windows 10 numit KMSpico care mi-a activat windowsul dar nu ma lasa sa imi schimb account picture-ul si lock screen wallpaper-ul. Precizez ca am folosit KMAuto.NET pana acum dar dintr-un oarecare motiv nu a mai mers si a trebuit sa schimb. Problema mea este ca vreau sa folosesc KMAuto.NET din nou ca sa pot avea toate functiile costumizabile deblocate doar ca sunt foarte multe si-teuri fantoma care te fac sa downloadezi virusi nasoli rau...de aia intrebarea este: are cineva dintre voi un site sigur pentru un asa tool?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Păi tu te joci cu viruşi şi d-astea şi vrei să nu te infectezi? Toate au un preţ. Fii dispus să le plăteşti.