| Sofer a întrebat:

Referitor la călătoritul în timp, dacă este posibil. Unde ați merge în trecut sau viitor și ce vreți sa schimbați ca să nu se întâmple o greșeală comisa de voi în trecut și încă o regretați?

8 răspunsuri:
| melanya a răspuns:

Daca as putea călători în timp, mi-ar plăcea să vizitez Roma antica in timpul lui Caius Iulius Caesar.
O alta perioada din trecut pe care as vrea sa o vad este momentul dinainte de a se scufunda Atlantida.
În ceea ce privește trecutul meu, îl iau așa cum este, nu doresc să îl schimb.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca chiar ar fi posibil, si am presupune ca faza cum ca chiar s-ar schimba ceva in viata noastra (adica nu in alt univers paralel), atunci... eu personal nu am un asemenea moment happy

Tot ceea ce s-a intamplat inainte, s-a intamplat exact cum a trebuit sa fie.

| gemeni6226 a răspuns:

As merge innapoi in 2005 sa nu mai iau decizii financiare care nu ma avantajeaza dar mi-ar ajunge sa merg innapoi si in 2015. Mi-a luat ceva timp sa ajung sa iau decizii financiare corecte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-aş întoarce în 1999 ca să-mi văd oraşul cum arăta la vremea aceea, să merg pe străzi şi să văd clădirile, casele, etc cum arătau atunci şi să compar cu imaginile de acum.
Aş merge şi în capitală să văd pe străzi maşini Dacia 1100 şi maşini Aro, să revăd din nou oamenii socializând autentic, nu ca în ziua de azi când ies prietenii în grup şi în loc să comunice între ei, ei stau pe telefoane şi le butonează, alţii în timp ce se ţin de mână.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa schimb mare lucru, poate doar mici greseli facute, in rest totul e cum trebuie sa fie, dar m-as intoarce in perioada aceea inainte de Hristos sa vad niste chestii happy

| Michaeel a răspuns:

Dacă as putea sa călătoresc în timp as merge clar în 1900! Epoca Eduardiana! As găsi o familie de aristocrați care sa ma adopte și apoi as trai în puf pentru toată viata happy

| Byb2001 a răspuns:

În viitor aș vrea să văd cum o sa arate planeta peste 5000 de anii

| Dia37Andreea a răspuns:

As merge in trecut ca sa ma razbun pe cei care si-au batut joc de mine in trecut...referitor la bullying. Si in rest ma bucur de viata de acum caci e perfecta happy