| pufuletziii a întrebat:

Salut tuturor! Daca ati putea calatorii in timp, ce ati face? Ati merge inapoi in trecut pentru a repara o greseala, sau ati merge in viitor sa vedeti o zi din viata voastra si de ce?big grin Astept raspunsurihappy

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma duceam in viitor sa vad daca aveam o nevasta blonda si o fetita, un bmw si o casa normala. Poate voi fi singur cine stie... vad incert viitorul asta in legatura cu familia.

| pufuletziii explică (pentru mgtow):

Nu e rau deloc.happy

| mgtow a răspuns (pentru pufuletziii):

Daca apuc sa am serviciul dorit ar fi greu sa ma bag cu o familie la mijloc.

| pufuletziii explică (pentru mgtow):

Pai ar trebui sa iti gasesti timp si pentru familie, si pentru serviciu. Stiu ca nu ar fi deloc usor, dar partea pozitiva e ca nu ai avea o viata plictisitoarelaughing. Nu ai avea timp de plictiseala. Inteleg acum de ce ai vrea sa vezi o zi din viitorul tau, chiar si eu as fi curioasa cum iti ies lucrurile.big grin

| thegatekeeper a răspuns:

Cu siguranta as folosi o masina a timpului daca ar fi posibil, insa nu as merge in viitor sub nicio forma. Nu ar mai avea niciun farmec sa stiu deja ce ma asteapta si in plus, as putea modifica cursul evenimentelor daca as sti dinainte ce se va intampla la un moment dat. As merge in trecut, in schimb, pentru a vedea in timp real cu s-au desfasurat anumite evenimente (istorice, in special) si pentru a observa atmosfera din anumite locuri la momentul respectiv. Nu as modifica nimic referitor la trecutul meu pentru ca sunt multumit cu tot ceea ce s-a intamplat sau nu.

| AtateaConditii a răspuns:

As merge in viitor sa vad DOAR o zi din viata mea.

| 234g a răspuns:

Mas duce in viitor sa vad ce viata voi duce, sa vad unde ajunge tara noastra, unde va ajunge omenirea si ce se va intampla cu noi.