| anonim_4396 a întrebat:

Scuze. te rog nu rade de mine. Eu sunt bărbat. eu caut sa am sânii un pic mai mari (ginecomastia), nu ca femeile sa se uita toți la mine sa ies cu geaca sa ascund sânii și nici sa port sutien, nici vorba. totuși eu sunt plat ca scândura și vreau ca lumea sa știe care "mie fata și care mie spatele" Dacă iau pastile de mărit sânii (cum iau femeile) cum ar fi astea https://emag.page.link/zWypN și crema asta https://emag.page.link/5ncqq credeți credeți ca vor avea același efect de randament? Doresc sa menționez. eu am miopie forte și ma gândeam sa fac exerciții dar deja depun efort. multumesc.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Tu ai scris „cum iau femeile". Nu orice pastile ia o femeie sunt indicate si pentru barbati. Cum ti-am mai spus, mergi la sala si fa exercitii pentru muschii pieptului. Si pentru alte grupe de muschi, daca vrei.

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la sala si fa exercitii pentru muschii pieptului. Daca tragi spre marirea sanilor, prin alte moduri, inclin sa cred ca ai alta inclinatie sexuala.

| Saveluc a răspuns (pentru darrio2007):

Îmi pare rau ca gândești așa. cred ca am fost destul de clar in ceea ce am scris. Am spus ca nu îmi doresc Sânii mari încât sa nu msi pot ieși afara de rușine, am miopie forte. ce vrei sa îți mai spun? bafta.

| darrio2007 a răspuns (pentru Saveluc):

Tu ai scris „cum iau femeile". Nu orice pastile ia o femeie sunt indicate si pentru barbati. Cum ti-am mai spus, mergi la sala si fa exercitii pentru muschii pieptului. Si pentru alte grupe de muschi, daca vrei.

| Denisa0954 a răspuns:

Fa exerciții pentru piept. Nu ai nevoie sa ti creasca sânii, ci doar sa ti se dezvolte mușchii din zona respectivă

| Saveluc a răspuns (pentru Denisa0954):

Salut. Scuze. te rog nu rade de mine. Eu sunt bărbat. eu caut sa am sânii un pic mai mari (ginecomastia), nu ca femeile sa se uita toți la mine sa ies cu geaca sa ascund sânii și nici sa port sutien, nici vorba. totuși eu sunt plat ca scândura și vreau ca lumea sa știe care "mie fata și care mie spatele" Dacă iau pastile de mărit sânii (cum iau femeile) cum ar fi astea https://emag.page.link/zWypN și crema asta https://emag.page.link/5ncqq credeți credeți ca vor avea același efect de randament? Doresc sa menționez. eu am miopie forte și ma gândeam sa fac exerciții dar deja depun efort. multumesc.

| Denisa0954 a răspuns (pentru Saveluc):

Sunt niste exerciții speciale pentru mușchii aceia. Si nu e ok sa iei pastilele alea

| Saveluc a răspuns (pentru Denisa0954):

Dar ce se poate întâmpla? ma pot trazi de mai bine ma leg in casa ca sa nu mai ies? doamne ferește.

| Denisa0954 a răspuns (pentru Saveluc):

Iti dereglezi tot organismul si poti avea probleme mult mai mari. Ceea ce crezi tu ca e o problema, chiar nu e

| Saveluc a răspuns (pentru Denisa0954):

Nașpa. mai pus pe gânduri. Multumesc mult

| Bizon95 a răspuns (pentru Saveluc):

Ce link-uri ai postat tu sunt pentru femei, si sunt pentru crestere

barbatii pot avea sani EXACT ca femeile numai ca trebuie un tratament hormonal FOARTE special, si nu cred deloc ca medicamente de marire (nu crestere) a sanilor pentru femei o sa ajute!

ar trebui sa vezi un doctor... exista ceva numit confidentialitate doctor pacient, asa ca poti sa expui orice problema ai, oricat ar fi de ciudata!

| MPersephone a răspuns:

Pastile, creme nu vor mari sanii.

| Saveluc a răspuns (pentru MPersephone):

Dacă te uiti bine pastilele alea dino rinul link soare un piept de bărbat. acum tu poate știi mai bine

| MPersephone a răspuns (pentru Saveluc):

Incearca-le, dar iti garantez ca nu iti vor mari sanii si s-ar putea sa fie foarte daunatoare pentru organism.