| anonim_4396 a întrebat:

Salut si Buna! Am o mare problema.Nu stiu cum sa intreb o fata daca ar vrea sa fie cu mine.Pana acum nu a fost nevoie sa intreb, adica s-a inteles de la sine .Ideea este ca vreau sa stiu cum ar trebui sa incep o conversatie cu o fata legata de faptul ca as vrea sa fiu cu ea...Rusine de mine...

Răspuns Câştigător
| Instinkt a răspuns:

E simplu dar depinde de varsta de la 12 13 ani o intrebi de la 14 incerci sa o saruti daca te lasa esti cu ea e pur si simplu (vorbele nu sunt nici pe jumatate cat faptele)

4 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Deci faci cum iti zic eulaughing
-ceau fata vrei sa fi cu mine?
ea raspunde NU si gata...happy

good luckhappy

| fantomitzu a răspuns:

Multumesc mult happy am incercat faza cu sarutul si s-a dat putin in spate apoi m-a sarutat ea. mersic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Invit-o la un suc, undeva și stați de vorbă.
Abordează niște subiecte vesele, bancuri, glume (de bun gust, nu cu conotație sexuală, că ai pierdut din start), și din una în alta o întrebi dacă se vede cu cineva, nu dacă are prieten sau dacă vrea să fie prietena ta. Totul se câștigă, nu se cere!
În situația în care spune că are prieten, bați în retragere.
În cazul în care spune că nu, îi spui că ți-a plăcut compania ei și dacă vrea să vă mai vedeți, plăcerea este de partea ta.
Totul trebuie rezolvat cu tact și multă diplomație.
Succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut, buna, noroc, sa traiesti, ura, bun gasit laughing
Spune-i simplu "fata, imi place de tine. Vrei sa fii prietena mea?" big grin