| WizzArd3344 a întrebat:

Salut! Sper ca aceasta sa fie categoria potrivita. Am o nelamurire. Am niste probleme personale si am lipsit acum 2-3 saptamani cateva zile (marti-miercuri-miercuri) i-am dat dirigintei scutire de mana scrisa de mama. Banuiesc ca le va motiva, acum din nou a intervenit o problema si Vineri (azi) nu am putut ajunge. Pot aduce a-2-a invoire semnata de catre mama, nu-i asa? Am dreptul la 2 per modul.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu garantez ca se accepta scutiri scrise de mana, insa da poti aduce ce-a de-a doua invoire semnata de mama ta

| WizzArd3344 explică (pentru anonim_4396):

Am mai avut asemenea antecedente, insa mi le-a motivat (zile mai multe pe aceeasi scutire.