| AdiMihai25 a întrebat:

Salut,
Spuneti-mi va rog, e ok dacă iau un Iphone 14 pro max de pe Facebook din diferite anunturi la pretul de 4000lei.
Fata de 1470 euro din magazin,
Zic sigur că copie nu o fi ca il testez.
Sunt diferite persoane care vinde ca il au cadou sau cine stie.o fi adevarat?

2 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

De ce crezi ca ti-ar vinde cineva un telefon nou aparut ultra-performant la aproape jumatate din pretul lui real? E clar ca toata ziua ca vorbim despre o replica. Nici daca era furat nu-l dadea asa de ieftin pentru ca Romania nu are acorduri internationale in domeniul asta, deci ai putea folosi telefonul fara sa-ti fie frica ca iti bate interpoolul la usa. Replica 100%.

| AdiMihai25 explică (pentru CIaudiu):

Se poate verifica printr un video si vezi stabilizarea daca o are.