| SamyCuzma2002 a întrebat:

Salut, stie cineva ceva despre acest site www.vansromania.ro deoarece a trecut o sapt si nu a ajuns comanda, si sper sa nu fi luat vreo țeapă.Am platit cu cardul si scria ceva de transport maritim (70 de lei) si free shipping. Daca stiți ceva ajutati-ma plsssss.

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Transportul de genul dureaza pana la o luna, mai ai de asteptat.

1 răspuns:
| catalin140670 a răspuns:

Salut! Acum chiar nu ai gindit, cum poți plăti înainte cînd tu nici nu știi ce este cu acel site, s-ar putea sa nu mai vezi bani înapoi, mai mult de atît ar fi site suna cam nasol