| orastianu a întrebat:

Stie cineva ceva despre pefelie.net?

7 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Te ateptam pe el cu cea mai mare placere!

| AOLEVRIC a răspuns:

E prima oara cand aud de el laughing, e chair interesant [sa zic asa].

| LetMeHelp a răspuns:

Este pur si simplu un site despre oricine si orice. tongue

| Brenda13 a răspuns:

Sigur! e cel mai tare site de socializare. vorbesti in timp real si pe site si in chat. gasesti tot ce vrei in materie de programe/jocuri/filme si daca nu gasesti ceva, intrebi si te rezolva baietii de la tehnic imediat. ai si foarte multe subiecte de discutat pe forum si poti scrie absolut ce vrei!
e cel mai tare si e moca!

| Yona_Yon_1973 a răspuns:

Am avut si eu cont pe acel site: pefelie. net, la un moment dat am intrebat daca ma poate ajuta cineva cu un program si domnul administrator a spus ca nu il au dar imi oferea altul si pentru ca nu am vrut am primit ban, era ca si cum te sfatuia sa mergi cu colinda in iunie asa ca ma bucur k l-a pus un hacker putin aplecat si la penetrat. laughing))))))))))))))))))))))))))))

| Barna_Ionut_1987 a răspuns:

Siteul e chiar bun dar de cateva zile nu merge...sau doar la mine?

| itsoft a răspuns (pentru Barna_Ionut_1987):

Da nu mai merge nici eu nu imi dau seama de ce