| cba8r478 a întrebat:

Stiti cum pot schimba limba la yahoo messenger? Vreau sa-l pun in spaniola. happy
(funda)

3 răspunsuri:
| Forcas_9823 a răspuns:

La Yahoo! Messenger iti apare limba de selectie inainte sa dai Login. Selectezi din drop-down list ce limba vrei sa fie inainte sa intrii pe Mess.

| aliss23 a răspuns:

Dai sus la messenger => preferences=> si selectezi din stanga language happy

| Ancuツ a răspuns:

Atunci cand te loghezi la messenger iti apare mai in jos ''Language'' si iti apare mai in jos limbile care este disponibil messengerul dupa se incarca si gata.

Mult Noroc!