| Lupul1998 a întrebat:

Salut, sunt confuz. Am mers la un pub acolo am găsit o studenta care abia venise si abia și-a luat jobul, nu avea experienta în bar asa ca i-am spus sa se liniștească sa se concentreaze, ca noi suntem toți prietenii tai și tu imaginează-ți ca suntem în casa ta, în fine toate bune și frumoase tipa a început sa ma abordeze ea, am vorbit ca barman începător la un simplu client random pana la urmă i-am luat instagramul am vorbit și tot în aceeasi noapte am invitat-o la o cafea. Ea venise sâmbăta când am programat dimineața duminica trecuta nu asta care trecuse acum, în fine, în timp am restabilit o alta întâlnire, ea vad ca îmi trimite mesaje vorbește cu mine, dar ieri duminică cam am fost la picnic romantic cu flori, cu deserturi etc. Ea s-a simțit bine, am băut un vin rosu și am început sa ne ținem de mana, dar nu m-a lăsat sa o sărut doar sa ii pun mâna în par, am condus-o acasă la 2 dimineața, a fost parca într-o altă lume asa zice și ea, face contact vizual, ne simțim bine dar ea zice ca a trecut peste o relație grea și a suferit, tot aduce aminte de acel eveniment, în fine ea zice sa incepem ca prieteni dar tot se comporta de parca e soția mea, are grija de mine, îmi ia scamele de pe umăr, ma atinge, dar tot nu vrea o relație, sunt confuz.

6 răspunsuri:
| ionur a răspuns:

Oooooooo ția luat scama de pe umăr -_-

| ionur a răspuns:

Pai ba deșteptule cum sa vrea o relație cu tine cad ia este deja cu altul într-o relație tu chiar dormi pe tine în halul ăsta? Deschide ochi și nu mai fi orb.

| ionur a răspuns:

Eu unul ma mir rău cum de nu este și cu tine si cu ăla adică este absolut normală la ele totul.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așa e la început. Toate zic că nu vor.

| Lupul1998 explică (pentru sadrian46):

Da asta nu înțeleg de ce?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Lupul1998):

Ce vrei să înțelegi? De ce, este o întrebare la 5 ani.