| madalinasuciu a întrebat:

imi place de un baiat ce lucra la un club ca barman,joi a fost un party unde am fost si eu cu o prietena,era si el acolo dar nu lucra in ziua aia,doar statea pe acolo,prietenei mele i-a fost rau si a plecat la baie,timp in care eu am stat singura la bar,el a venit si a intrat in vorba cu mine,m-a chemat sa stam afara pe banca deoarece inauntru era cam cald, am iesit cu el, ne-am pus pe banca dar nu am reusit sa stam decat vreo 5 minute ca a venit apoi prietena mea langa noi, m-a luat acolo in brate. Noi eram din alta localitate(30km) si am pierdut trenul ce il aveam la 4 dimineata, apoi am aflat ca mai avem doar la 6, a venit cu noi si a stat la mine in brate in gara. Dupa care, inainte sa plece pe la 6 fara ceva m-a chemat pana afara sa-l conduc si a inceput sa ma sarute si sa ma stranga in brate. L-am intrebat atunci ce vrea mai exact de la mine si el mi-a raspuns "pai nu se vede?" Am facut schimb de nr de tel si a ramas sa ne vedem duminica. Ieri am mai vorbit foarte putin prin mesaje,i-am zis ca tot nu mi-a spus ce vrea de la mine la care el mi-a raspuns ca ii place de mine dar nu stie e vrea si a zis ca o sa ne intalnim de cateva ori si o sa vedem, mi-a mai zis ca suntem tineri si nu trebuie sa ne complicam prea mult. Mie imi place mult de el si as vrea sa am o relatie de durata cu el, problema e ca nu stiu el ce vrea de fapt. Ce as putea sa fac? Cum sa ma comport sau cum sa-mi dau seama ce vrea de la mine? Va rog mult sa ma ajutati.
Mentionez ca eu am 23 de ani iar el 24.

5 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Iesi cu el si vezi care e treaba

| Darrina a răspuns:

Nu înghit partea cu ' eu 23, el 24' dar în fine, nu vârsta este importantă aici. Dacă vrei o relație serioasă cu el, ar trebui să fii puțin mai rea și mai respingătoare, cum s-a spus mai sus, indiferența atrage, dacă ești misterioasă va fi mult mai atras de tine. Băieților nu le plac femeile care se lasă repede, le vor doar pentru o noapte. Respinge-l dar în același timp arată-i afecțiune, învață să te joci puțin cu mintea lui dacă îl vrei pentru o relație serioasă. Și să ai multă, multăăă răbdare, baftă

| RAY a răspuns:

Omul ti-a spus altceva de fapt,pai nu vezi ce vreau, tu visezi total diferit de ce a spus el sincer, el a spus in traducere pai nu vezi ca te vreau pentru sex, tu ai inteles vreau o relatie de lunga durata, te-ai lasat prea usor sarutata nu ne plac lucrurile usoare le consideram curve asta e adevarul asa le spunem noi si barbati si femeile, cand vedem o fata serioasa, rea, respingatoare, rece ceva in noi se aprinde in noi acel insticnt de vanatoare, in fine multa bafta

| corbulalbrosu a răspuns:

In primul rand ceea ce doreste reiese cat se poate de evident din comportamentul lui si anume momentan vrea doar SEX. In cazul in care va veti potriviti si sentimental s-ar putea sa aveti chiar si o relatie de lunga durata bazata pe dragoste, nu doar pe o atractie reciproca cam cum se prezinta situatia in acest moment. Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc ca daca te placea f f mult iti spunea, nu ca nu stie ce vrea, ca sa nu va complicati. Dar tu de ce il vrei?