| anonim_4396 a întrebat:

sunt din cluj si practic parkour dar nu prea mai am ce sa fac prin cartierul meu. cei care sunteti din cluj nu imi spuneti va rog niste locuri de parkour? nu sunt chiar begginer insa sa nu fie chiar exagerate obstacolele sau...

1 răspuns:
| Doesntmatterbro a răspuns:

Salut si eu sunt din cluj stiu puti parkour sunt incepator daca vrei sau cv stiu locuri unde te poti antrena bagami id si vb sa vad ce parkour stii sa facem un grup id:arnoldbaiatu