| B_Bogdan_Bucur_1992 a întrebat:

Salut, sunt in Londra momentan si intentionez sa ma intorc de sarbatori in Romania; problema este ca am pierdut buletinul iar pasaportul mi-a expirat in septembrie. Ma intorc cu masina si as vrea sa aflu daca pot trece granita in conditia de fata?! nu as vrea sa mai dau bani pe la ambasada tongue

2 răspunsuri:
| lexybelle a răspuns:

Nu cred ca o sa ai ceva probleme.

| Cosergar_Anca_1994 a răspuns:

Buna! si eu sunt tot in Londra si am patit la fel, doar ca eu mi-am lasat buletinul in Romania. La mine nu a fost nici o problema am trecut cu pasapartul expirat, pentru ca m-am intors in tara mea si sti ca sunt mai putine controale cand te intorci in tara ta. Ai putea sa intrebi la un post ceva dar eu iti spun ca la mine nu a fost nici o problema