| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Sunt pe punctul de a ma intoarce in tara, nu stiu ce sa fac.Credeti ca merita sau nu? Aici unde sunt am un job care nu ma mai multumeste, pot sa pun aprox 400 de euro deoparte pe langa chirie,mancare, transport, poate si ceva de firma ca o haina.Totusi,locuind singur de cativa ani,intr-o casa cu alte persoane,am ajuns la concluzia ca imi doresc altceva,ceva mai curat,mai ordonat,propriul meu apartament, pe care pot sa mi-l iau, precum si sa fiu cu cineva.Se merita sau nu? Sunt indecis, dar totodata si satul sa locuiesc printre straini.Stiu ca lumea este mai rea la noi,hotii, politicieni, scandaluri dar totusi este "casa".Voi ce ati face?

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Vino și o sa ajungi sa cheltui pe luna și aia 400 € pe care ii pui deoparte ca sa îți ajungă sa te intreții.