| Floreenofficial a întrebat:

Salut.Sunt singur acasă.Se întâmplă ceva? Mersi.

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Nu se intampla nimic.Parintii tai cand se intorc?

| Floreenofficial explică (pentru dullcat):

Gata.Au venit.Dar am stat până la 18:40 singur de la 6 dimineața.

| gemeni6226 a răspuns (pentru Floreenofficial):

Da faci misto din oameni, acum m-am uitat ai rank 104 si ai mii de raspunsuri.Un om inteligent, cred ca si facultate si pui o intrebare din asta de copil de sub 9 anisori. Daca vroiai sa fie o gluma trebuia sa pui intrebarea la trivia -amuzante.

6 răspunsuri:
| sammie a răspuns:

Da, o să vină hoții peste tine.

| dullcat a răspuns (pentru sammie):

Persoana asta e bolnava.Jur ca ar trebui marcati special astfel de utilizatori, ca sa nu mai raspunda lumea la misto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai nicio problemă, doar plictiseală.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. Dacă ai ușile încuiate, poți sta liniștit. happy