| cristi2415151 a întrebat:

sunt un baiat de 16 ani din...prefer sa nu spun...
am o problema, sunt calm nu am nimic, dar ma enervez mereu foarte repede si cand ma enervez nu mai raspund de gesturile mele...
acestii nervi provin de la mai multe probleme care le stiu doar eu...
intrebarea mea este, cum as putea sa fiu calm si sa nu mai ma enervez?sad

Răspuns Câştigător
| FaraIdeiDeNume a răspuns:

E ceva mostenit nu poti opi doar daca vezi un animal inocent sau daca te izolezi si nu ai cu ce sa arunci(dar doar atunci cand te enervezii)

1 răspuns:
| razor_8989 a răspuns:

Simplu sa nu te mai gandesti la ce e rau daca te gandesti sau te stresezi te enervezi si eu a avut aceasta "boala" o da sau cand esti stresat mergi o ora prin oras singur
winking