| BRG a întrebat:

a ti găsit vreodată bani pe stradă? Și dacă da, ce sumă?

Răspuns Câştigător
| Captive a răspuns:

Nu stiu daca o sa ma crezi...Dar era un plic pe jos, cu o factura Orange si am gasit in el 250 lei...banii se vedeau prin chestia aia transparentatongue

15 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Da am gasit dar, mai mult de 1 leu nu.
pa.pa!winking

| Forevăr a răspuns:

Da, odata am gasit 50 de bani, si i-am lasat acolo. Am gasit si 10 lei pe care i-am pastrat. big grin
Tu ai gasit?

| mentalism a răspuns:

Am gasit o data intr-un pachet de tigari, iarna, 30 lei!

| Neimportant a răspuns:

Am găsit 2 lei. Mă mulțumesc și cu atât.

| SteauaNordului a răspuns:

5 lei pe vremea aia erau 50.000

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru Captive):

Am gasit 1 leu acum o luna pe jos dar i-am lasat acolo. Sunt sigur ca daca trecea altcineva cu nevoie mai mare de bani ii lua, deci nu i-am luat.

| carminaburana43 a răspuns:

O data cu multi ani in urma am fost la mare annghie adica lipsa totala de bani.Si stateam eu asa in statia de autobuz si am gasit 5lei. Fata de0lei care ma apasa cumplit 5 lei era f. bun.

| BRG explică:

Captive și ce ai făcut, ai luat banii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,am gasit de mai multe ori bani pana acum, iar suma maxima a fost de 5 lei(50.000 de lei), pe vremea cand inca mai erau din hartielaughing.In rest, am mai gasit cate un 50 de bani sau 1 leu.

| liviu34 a răspuns:

Da am gasit 10lei.

| marinteodora a răspuns:

Da am gasit 500 lei

| Iustiina a răspuns:

Am gasit saptamana trecuta 50 de lei.nu stiu daca ma vei crede, dar am avut mare noroc daca am gasit 50 de lei. car userul Captive a avut cel mai mare noroc!

| Well a răspuns:

Cei mai multi am gasit 50 lei.

| IuliaMihaella a răspuns:

Da, am gasit 10 lei pe o bancalaughing
Pa-pa!

| AlexMercer a răspuns:

Chiar azi mi s-a intamplat! Am gasit un leu pe care l-am luat!