| Bumbii a întrebat:

Am auzit ca se pot face bani cu VIVASMS. Care imi spune si mie cum functioneaza?
funda happy

3 răspunsuri:
| AndrrreaDeea a răspuns:

In primul rand iti faci cont pe Vivasms si primesti 2euro si pentru fiecare membru noi, pe care tu l-ai convins sa se inscrie primesti 3 centi.Vei primi mesaje pe telefon si pentru asta primesti 1cent/sms. Poti primi pana la 5 sms-uri pe zi.Si tu primesti 3 centi pentru fiecare sms trimis la prietenii tai.

| viviana269 a răspuns:

Eu nu iti spun din experienta ca nu am incercat dar am citit mai demult si spunea ca trebuie sa-ti faci cont care este gratuit iar apoi vei primi 2 euro bonus sau asa nu mai stiu cat si ca iti poti seta cate sms-uri sa trimiti pe zi si la ce ore... ceva de genul in orice caz big grin

| CezaricaGSM a răspuns (pentru viviana269):

UIte aici detalii: http://youtu.be/VYj2RfOPVME
Bani multi se fac momentan din inscrieri, 10 centi de fiecare persoana noua inscrisa prin linkul tau. S-au castigat astfel si 500 de euro, in cele 2 luni de cand a aparut, iti pot trimite si dovezi, problema e sa dezvolti. Cand se vor trimite si mai multe mesaje, vei castiga si de acolo, mai mult din echipa ta, decat vei putea tu primi, caci ai limita la 5 sms-uri primite pe zi, insa mai trebuie sa asteptam, abia acum ia amploare programul Ambasadorilor, celor care semneaza contractele pentru publicitate. Acum sunt peste 100.000, cand om fi de 5 ori mai multi, ne vor cauta firmele. Daca inca nu te-ai inscris, o poti face pe linkul meu, primesti detalii dupa confirmarea contului pe email. http://mcaf.ee/0gzmp/