| EllaDany1997 a întrebat:

Am de făcut la engleza un fel de poster in care sa prezentam deschiderea unui local, club, magazin, mall, cinema... Insa nu prea stiu ce ar trebui sa scriu in el pt ca din cate am înțeles trebuie sa conțină fraze scurte si sa facem un model care sa arate cat mai bine iar numele si conținutul sa fie făcut de noi. Va rog, sa îmi dați ceva idei chiar e important. funda!

1 răspuns:
| kijary a răspuns:

Pune-i un nume la club de ex Equinox.Si scrie mare The Grand Opening of Equinox.Culoarea posterului poate sa fie neagra, in rest scrie pe poster : All tipes of drinks. Special invitate Eminem and David Guetta. We dance all night. Ceva de geni, bafta