| Denis_Pîrvulescu_1998 a întrebat:

TPU..am luat un Apple wach la mana a doua, dar are cont activ pe el si nu.l pot folosii, cred ca icloud. Doresc sa stiu daca se poate sparge contul sau sa se reseteze pentru al putea folosii si sa-i adaug alt cont si cat m-ar costa asta? Multumesc.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Https://www.beijingiphonerepair.com/......ple-watch/
Exista metode de bypass, dar cat te costa si unde sa-l repari, nu stiu sigur sa-ti zic. Ideea e ca mai bine intrebi in mai multe service-uri; de facut se face, cat costa si daca merita, tu decizi.