| savin140198 a întrebat:

am nevoie de ajutor. Am nevoie de niste idei de surprize pentru zi de nastere. Ziua de nastere e a iubitului meu si vreau sa-i fac o surpriza dar ceva nemaipomenit de frumos. Va rog ajutati-ma, spuneti-mi toate ideile pe care le aveti, va rog mult.

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Buna! Uite cateva idei care ar trebui sa fie cat de cat distractive.Cel putin pentru unii.
Prima data ce-ar fi sa-l inviti la tine sa fiti doar voi doi de ziua lui? Daca este cat de cat normal atunci cred ca nu ar refuza.Ar veni, ar fi sa zicem stanjenit, oarecum intrigat stiu si eu? Concluzia este ca ar fi distractiva o petrecere surpriza.Sa ii ceri ceva din alta camera si atunci cand deschide usa sa fie acolo cei mai buni prieteni pe care ii aveti cu decoratii si toate cele. Ar iesi ceva banuiesc.Decat sa spui hai la mine ca iti facem petrecere mi se pare mai haios sa te joci un pic cu el.

Alta varianta este sa te prefaci ca ai uitat de el.Nici sa nu-i scrii la multi ani pe facebook.Si sa vorbesti cu cel mai bun prieten al lui sa-l invite undeva, asa sa zicem sa vina sa-l "cinsteasca" de ziua lui.Alegeti un loc frumos, gasiti voi ceva si cand vine acolo cu prietenul va vede pe toti care il ignoraserati.

Alta idee ar fi un pic mai stranie.Cu o seara inainte de ziua lui (evident daca e posibil si daca aveti de gand sa petreceti noaptea) sa vii la el la usa sa il intrebi nu stiu ce, gasesti tu ceva, in fine sa fie ceva urgent.Sa fii sigura ca tocmai adormise atunci cand il suni si ii spui ca esti la usa la el cu ceva important.Il astepti la usa impreuna cu cativa prieteni si cu un tort si strigati "La multi ani!" (s-ar putea sa deranjeze daca sta la bloc)
Pana acum cam atat am putut sa gasesc.
Sper ca te-am ajutat! O seara placuta in continuare!

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Multumesc pentru fundita! Iti doresc succes cu iubitul tau si o seara placuta in continuare!

| Helper69 a răspuns:

Salut,

Acel "nemaipomenit de frumos" poate fi orice, difera de la persoana la persoana. Depinde de ce ii place. Daca ii place ceasurile, ia-i un ceas. Daca ii place sa stea mai mult timp cu tine atunci ofera-i mai mult timp. Daca e pasionat de sala, ia-i niste proteine. Si tot asa. Nu trebuie sa iei cadouri nemaipomenit de frumoase. Pur si simplu ceva care sa conteze. happy

O zi buna,
-Helper69.