| Ionutz a întrebat:

am o imprimanta CANON MP550 am o problema dc imi scoate totul color, cand fac o copie pe scaner imi arata acolo black sau color dar cand scot ceva nu imi arata nimic scoate color pot face ceva in provinta asta, adica sa le scot alb-negru? multumesc fundita

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand iti apare aia sa selectezi cate copii vrei dai la Preference--> Advance-->Black Ink Only.
Va trebui sa repeti asta mereu daca vrei sa imprimi doar alb-negru.
Bafta.