| deedeetzi a întrebat:

Buna!happy
Am o problema cu imprimanta Canon MP190.Cand incerc sa printez ceva alb-negru, imi scoate color.Si nu ar fi problema ca e color, dar e infundat cartusul, si nu scoate galben, asa ca iese cam movhee hee Deci, imi poate spune cineva cum sa scot alb-negru? Am incercat sa fac si poza respectiva alb-negru, dar o scoate mov inchis.
Merci in avans!

Răspuns Câştigător
| LordCronos a răspuns:

Cand dai print la ceva dai la Print Properties si dai Greyscale Print.winking

2 răspunsuri:
| DozaDeVise a răspuns:

Cand ai instalat imprimanta tsi s'au instalat cateva programe in calculatorwinking
unul dintre ele se numeste My Printer
dai click
apoi dai click pe "Printer Settings"
apoi in meniul "Main"
bifezi casutsa "Grayscale printing"
dai "OK"
si acum poti incerca sa printezi iarwinking

| deedeetzi explică:

Multumesc!:*