| RrEe4 a întrebat:

Am o imprimanta Canon MP 210 si cand vreau sa scot o poza la imprimanta nu imi scoate; documentele mi le scoate dar pozele nu. Tus color nu am si am setat sa scoata totu alb-negru dar vad ca nu scoate pozele.Imi scoate foaia alba.Imi puteti spune ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| CatalinMihai99 a răspuns:

Salut.Eu am Canon MP280 si am si tus color.Iti scoate poza numai color.Sau daca vrei alb-negru eu pun poza in word apoi dau click dreapta pe ea si dau format picture si apoi dai recolor. Apoi uitate ca apare o tema alb negru si apoi cred ca o poti scoata. Funda plizz!

| RrEe4 explică (pentru CatalinMihai99):

Mersi pentru ajutor man...la asta nu m-am gandit

1 răspuns: