| xpiciu a întrebat:

happy Am o intrebare cum a sputea sa ma ingras straight face manac de toate ciocolata, carne... orice dar nu ma ingras straight face

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Pai daca vrei neparat sa te ingras, manca dupa ora 22:00 si cat mai multa paine!

| razvy92vv a răspuns:

Cel mai simplu bea 500ml de cola si dupa ia o mentosana si inghiteo

| xpiciu explică:

Robert o sa incerc si pe asta sa manac mai mult dupa ora 22:00... Multumesc Ioana de sfaturi

| IoanaBemBem a răspuns:

Ingrasa-te sanatos! Nu cu junk food si dulciuri. Manca carbohidrati multi,paste fainoase,carne rosie,diferite sosuri facute in casa,mancaruri gatite,lactate, unt, peste gras.mananca de 3 ori pe zi si ia cat mai multe vitamine.