| Marcus_Monica_1985 a întrebat:

am o intrebare:de unde sa descarc o tastatura pentru windows 7 in limba spaniola, cu autocorector? Va rog..este fff urgent..am nevoie de aceasta tastatura maine dimineata.MULTUMESC!

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Tastatura cu autocorrect pentru windows nu exista. Exista programe care fac treaba asta. Pe word daca setezi sa scrii in spaniola iti subliniaza cuvintele gresite... Sau chromul daca il pui in spaniola face asta... Si mai multe programe.