| alin_9439 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care se pricep la facebook, stiti ca de pe contul de facebook puteti descarca o copie al acestuia, e adevarat ca aceasta copie contine si mesajele sterse dintr-o conversatie? Sau daca mi-am sters o conversatie si descarc aceasta copie o pot gasi acolo? (imi cer scuze daca am gresit categoria)

4 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Mesajele de pe facebook nu se sterg. thinking

| alin_9439 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Nu inteleg de ce primesc raspunsuri care nu ma ajuta, ''Mesajele de pe facebook nu se sterg.'' de ce nu? E facebook-ul sfant sau cum? Am intrebat daca acea copie a contului de facebook contine si mesajele sterse sau nu, ai inteles?

| kuroshitsuji a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva. Poate e un fel de backup pe care tot e nevoie de acceptare pentru al putea folosi.

| alin_9439 explică (pentru kuroshitsuji):

Se trimite un mail de confirmare si dupa un anumit timp ai copia, totate pozele, postarile etc. Contul nu e afectat cu nimic. Vreau doar sa stiu daca in acea copie sunt salvate si mesajele sterse.