| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU
Am o mica problema, adica poate nu e chiar o problema insa ma deranjeaza si as vrea sa imi dati sfaturi! Am 12 ani, si m-am saturat ca toata lumea atunci cand ma intreaba cati ani am, se mira si spun ca par mai marestraight face
M-am saturat ca toata lumea sa creada ca am 14-15 ani, stiu ca nu poate ghici lumea cati ani am, insa totusi...toata lumea spune ca sunt matura si uneori ma simt jalnic si nu stiu de ce
E un defect acest lucru?

Răspuns Câştigător
| Agradável a răspuns:

De ce sa fie un defect? E un avatajwinking sincer din poza si eu am crezut ca ai 14 ani laughing

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu. Sunt anumiţi copii care par mai maturi probabil datorită dezvoltării fizice dar nu trebuie să te simţi jalnic din cauza asta. E bine! Baftă!

| alessia a răspuns:

Nu e un defect.chiar deloc.de ce crezi ca e un defect? cand iti spun asa nu mai baga in seama si lasa-i sa zica ce vor ei.

| Bobolina125 a răspuns:

Buna Raluu... Stiu cum te simti... Si eu patesc chestia asta destul de des, dar eu am 13 ani si sunt in clasa a VIII-a. Eu chiar ma simt flatata uneori laughing. Alteori in schimb, ma deranjeaza si imi doresc sa par mai copilaroasa, mai imatura, laughing. Fiecare are alt mod de gandire. Important este sa te simti bine in pielea ta. happy

| Ana_5843 a răspuns:

Citeodata e bine sa fii matura da kite odata te simti cchiar naspa