| sebastian1331 a întrebat:

Am o oarecare ciudatenie. Mai exact, ieri seara m-am gandit la 'Patrocle' (banuiesc ca il stiti) iar a doua zi la ora de romana a inceput sa ne vorbeasca despre el. In alta zi, m-am gandit la o melodie veche (pe care nu o mai auzisem de mult) iar peste 2 zile am auzit-o la radio. Sau, cam acum o luna ma gandeam cand o sa mai vina o matusa de-a mea in Romania, iar peste o saptamana dupa ce m-am gandid la ea, a venit in tara (dupa 2 ani) fara sa anunte. Si chestii d-astea mi-se intampla aproape in fiecare saptamana. Adica la inceput am zis ca: 'E, na, ca sa vezi ce coincidente!' dar dupa cum am spus, chestiile astea se intampla saptamanal si au cam inceput sa ma 'sperie'
Ce credeti?

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Gandeste-te te rog ca voi castiga la loto sa scap si eu de munca si de datorii

| spy2o a răspuns:

Mai paranormalule, gandeste-te la bani mahappy...multzi,o gagik super belea si te-ai aranjat pe viata, succes

| Marcelino a răspuns:

Poate ai darul sa ghicesti viitorul.tongue Daca ti se intampla atat de des lucrurile astea n-au cum sa fie coincidente.