| UrsuletZzZzDePlush a întrebat:

E o poveste destul de lunga. sper sa aveti rabdare sa o cititi:
Mie imi place la nebunie de un baiat care nici nu stie ca exist.
La inceput mi se pareau niste coincidente dar acum m-am speriat.(niste exemple de coincidente, nu sunt adevarate )
Daca de exemplu eu nu puteam sa dorm, intram pe facebook ma uitam la starea lui pusa de 2 minute cu nu pot sa dorm. daca il vedeam o la scoala nervos si dadea cu pumnii in toate si chestii de genu, cand ajungeam acasa eu dadeam cu pumnii in toate fara sa imi dau seama, ba chiar si in somn. Daca ma plictiseam intram pe facebook si vedeam starea lui plictisit, ce sa mai fac... O data ma gandeam la o melodie mai veche si cand am intrat pe facebook era postata la el pe perete de 2 minute(asta e reala)...Deci am ramas socata cand am vazut chestii de genul.Si patesc aproape zilnic.Deci va rog ajutati-ma, explicati-mi si mie ce se intampla aici. Daca ati avut rabdare sa cititi inseamna ca va pasa de mine. Funda desigurwinking.
(nu vreau sa aud raspunsuri gen coincidente sau magie sau din astea de copii mici).
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Baga-te pe el.ce mai astepti... vrei sa ti-l sufle alta de sub nas

6 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Eu spun că toate astea sunt în capul tău.

| beki13 a răspuns:

Vorbeste cu el, comunicarea face mult.

| KiticatG a răspuns:

Inseamna.ca aveti aceliasi ideii, gusturi adica va potriviti dar exista oare atractie reciproca?

| criskyky99 a răspuns:

Eu spun sa ii spui ce simti si vei vedea ca poate si el te place dar pe acuns! Sper ca te-am ajutat!

| Skumpa_Georgi_1994 a răspuns:

Buna poate ca simtiti acelasi lucuri aveti multe in comun va plac lucruri asemanatoare si cred ca trebuie sa vorbesti cu el si sa-i spui ce simti nu rezolvi nimic daca de feresti funda te rog

| sibel2000 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun cred ca ii place ce-ti place si tie dar nu te cunoaste.Ar trebui sa ai intr-o zi curaj sa vb cu el si o sa vezi.