| Shagrat a întrebat:

am o problema: mi-am facut un id nou de messenger si nu imi vin mail-urile pe el; mi-am mai facut unu, nici pe acela nu imi vin mail-urile, ce sa fac? ca am nevoie de cv si nu imi vin mailurile, si le retrimit de 100 de ori si tot nu vin crying((((((((( FUNDAAA

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Daca ai facut ID nou, e normal sa informezi pe cei care trimet mesaje de noul ID.Cei ce trimet nu au de unde sa viseze ce ai trecut tu acolo!

| xVasi a răspuns:

Am si eu aceeasi problemacrying