| ViviElla a întrebat:

Am o problema cu messenger-ul...nu imi functioneaza mail-urile....trimit cv pe mail nu-mi da mesajele stiti ce e de facut? puppy dog eyes
Dau

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Dezinstalează-l cu revo uninstaller și apoi descarcă-l de aici
http://ninite.com/yahoo/
Apropo, e-mailurile mai pot întârzia uneori, dacă soliciți un e-mail de pe ceva site mai încearcă odată (solicitare).
Vezi de e-mailuri și la Spam.

2 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Bună!
Posibil problemă cu browserul.
Ștergi cookies, cache, history (mai bine tot).
Ce browser folosești?
Încearcă altul.
Loghează-te de pe alt PC.
Dacă îți funcționează înseamnă că problema e de la cont.

| ViviElla explică (pentru DDCC):

Eu nu intru pe browser intru pe messenger il am descarcat

| DDCC a răspuns (pentru ViviElla):

Dezinstalează-l cu revo uninstaller și apoi descarcă-l de aici
http://ninite.com/yahoo/
Apropo, e-mailurile mai pot întârzia uneori, dacă soliciți un e-mail de pe ceva site mai încearcă odată (solicitare).
Vezi de e-mailuri și la Spam.