| Alex20188 a întrebat:

Salut TPU! Am observat că pe platforma TikTok sunt foarte mulți dubioși mulți nu au toate țiglele pe casă! Ma refer la cei ce intră live am dat scroll și vă jur ca din 20 de persoane 15 aveau probleme.
Alții aveau depresie altă persoană era bipolară celălat era narcisist câțiva erau paralizați în scaun sau paralizie facială etc.
Doar eu am observat ca pe TikTok 70% din persoanele ce transmit live au o problemă de sănătate mintală sau fizică?

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Continua sa iti apara daca dai pe ei, mai apar live-uri de genul dar tin apasat si dau "nu ma intereseaza acest creator", asa fac la orice nu imi place, cand mi-am facut tiktok era plin de manele pana mi-a invatat preferintele, acum imi apare continut psihologic, motivational, amuzant, muzical, iti apare ceea ce accesezi.

| Violleta2022 a răspuns:

Si tu din caretabara faci parte, din cei 70% sau din cei 30%?

Daca majoritate de pe Tiktok au probleme psihice, tu ce cauti acolo?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tiktok iti ofera sugestii de vizualizare in functie de preferintele tale la vizionari... deci daca tu te-ai dus in zona aia dubioasa a tiktokului el acolo te va tine.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu pe TikTok, cam peste tot.
Treaba ta e sa faci selectia corecta.
Pe ce baza zici ca aveau probleme? ai studii de specialitate?