| Băiatulvirgin a întrebat:

Off of săracu Justin Bieber are paralizie faciala. Alții n-au pe nimeni sunt singuri, multi copii mor de foame, oameni ce sunt paralizați, nu vad, nu aud, n-au un picior, o mână și unii nu îl au decât pe Dumnezeu. De ce e lumea așa rea? Mai bine nu mă nășteam sa vad atâta suferință în lume.

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Doneaza-ti organele, pana una-alta.

| mentholinks a răspuns:

Pai daca tu te gandesti la Bieber mai mult decat la ceilalti, normal.

| Băiatulvirgin explică (pentru mentholinks):

Nu înțelegi. Usted no lo entiende.

| user0010 a răspuns:

Bucură-te de ceea ce mai ai, că o să vină timpuri și mai grele.