| lolicica1111 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare...
In Februarie de pe data de 10 pana pe 18 am fost la Bucuresti sa fac un set de analize, teste etc. am avut multe gastrite si sa nu dau in ulcer.
Astazi am fost la medicul de familie cu fisele pe care le-am primit la Bucuresti ca sa imi dea scutire pe data respectiva...
Mi-au spus ca nu imi da pentru ca trebuia sa vin in maxim o saptamana... dar faza este urmatoarea:
-imediat dupa ce am revenit din Bucuresti a sunat mama la medicul de familie sa ii spuna dar era in concediu, o saptamana
-dupa ce a revenit iar a sunat mama(luni) si mi-a facut programare pentru marti dimineata.Marti dimineata am fost prezent acolo, am asteptat 2 ore si ceva si mi s-a spus ca doctorul de familie nu este, asa ca am plecat.Si tot asa mi-au facut pana in ziua de azi...
Este normal sa se intample asa ceva?

1 răspuns:
| Victor_Adrian_1999 a răspuns:

Este normal pentru ca nu ai mancat destul si ce trebuie, incearca sa urmezi sfaturile medicului. Si eu am gastrita si mi s-a recomandat sa beau cat mai multe iaurturi/lapte batut. Bafta, sper ca te-am ajutat.