| anonim_4396 a întrebat:

Am intrat in saptamana 31 de sarcina. Pana la data probabila a nasterii mai sunt 2 luni. Am dreptul sa intru in concediu prenatal?
Doctorul de familie spune ca am dreptul de la 7 luni si 10 zile, dar nu mi-a spus si care este data exacta de cand pot beneficia de acest concediu.

1 răspuns:
| eveline a răspuns:

Nu stiu sigur, nu prea ai avea voie. Dar de ce nu te faci si tu bolnava si nu te mai duci, nu cred ca e obligatoriu sa duci adeverintalaughingasa a facut mama si a merslaughing