| cherokee1 a întrebat:

Am si eu o nedumerire.Am avut BSPlayer 2.53 si totul era perfect pana cand mi-a spus ca nu mai erau valabile codec-urile. M-am gandit sa sterg aceasta versiune si sa o inlocuiesc cu alta.Am luat apoi versiunea 2.58 si a fost ceva ciudat.Nu mi se mai cerea vreun codec dar de data aceasta cand doream sa dau pe full screen sau cand pur si simplu maream chenarul in care rula filmul se misca mai ciudat. Puteti sa-mi ziceti ce as putea sa fac in acest caz?

Răspuns Câştigător
| ionic222 a răspuns:

Nu stiu dar ia-ti versiunea 2.57 eu o am garantat nici o problema!happy