| oncioiuvlad96 a întrebat:

am si eu o nelamurire: am cum pot sa ma dezabonez de la eMAG ca sa nu mai primesc mail-uri... primul primeste - FUNDITA!:-D

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! cand primest e-mail, jos scrie
ati primit acest e-mail pentru ca sunteti abonat, daca doriti sa nu mai primiti, dati clik aici...si rezolvi problema.o zi bunawave

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Cand primesti mailul dai clic pe spam si ai rezolvat problema

| RubikSD a răspuns:

Pai ori intri direct intr-un mail de-al lor si pe undeva pe jos trebuie sa scrie ceva de dezactivare, ori din contul de pe www.emag.ro