| anonim_4396 a întrebat:

Cum ma dezabonez de la sfatulmedicului.ro sa nu mai primesc articole(newsletter) pe mail? dau funda.

Răspuns Câştigător
| pbsolver a răspuns:

Da-i cu spam cand iti mai intra in inbox sau mergi la sectiunea contact si contacteaza administratorul siteului zicandu-i ce te deranjeaza

4 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Ai reusit?

| claudiamatei205 a răspuns (pentru pbsolver):

Da, i-am dat spam. Mersi! Nici nu ma gandisem la varianta asta pana acum.

| IuseinLavinia a răspuns:

Intra pe contul acela pe care il ai si dezaboneaza-te! happy Sau doar acceseaza acolo unde trebuie sa setezi daca vrei sau nu sa primesti newsletter pe e-mail!

| claudiamatei205 a răspuns (pentru IuseinLavinia):

Problema este ca nu gasesc locul unde trebuie sa setez ca nu mai vreau sa primesc newsletter.