| PolaruV8 a întrebat:

Am si eu o problema, am creeat un slide-show cu powerpoint, a iesit super frumos, am adaugat si sunet dar am o mare problema, eu vreau sa il bag pe youtube, si am nevoie ca slideshouri-le sa parcurga singure adica sa nu mai dau eu click la urmatoru sa deruleze dupa melodie! Va rog help am mare nevoie de ajutor! Dau funda!

1 răspuns:
| iHeartKpop a răspuns:

Scuze dar nu poti sa pui o prezentare in powerpoint pe youtube...e ca si cum ai pune un document in MicrosoftWord pe twitter...
foloseste jaycut.com si re-fa prezentarea/videoclipul acolo...sau cauta programe de facut filme pe net