| xXHrun3sXx a întrebat:

am si eu o problema, astazi unul mi-a zis ca este impreuna cu iubita mea, si asa mai zic inca vreo 5 ca el este cu ea, si ea spune ca doar pe mine ma iubeste cica...si nu stiu ce sa fac in privinta asta, si nu stiu pe cine sa cred, deci va rog frumos sa ma ajutati cu aceasta problema si va rog seriozitate pentru ca eu o iubesc mult si nu vreau sa o pierd

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
37 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Poartă o discuţie cu ea.

| mona a răspuns:

Ai increde in iubita ta, lumea e rea si vrea sa va desparta[pana cand nu o prinzi cu unul, sa nu te indoiesti de ea]

| xXHrun3sXx explică (pentru mona):

Pai am incredera cat de cat in ea, dar cand am auzit de la ala ca ii cu ea si de la altii 5 mi-a venit sa ma omor

Răspuns utilizator avertizat
| xXHrun3sXx explică (pentru TmsMln):

Pai la ea se dau multi...si crec ca ea crede ca is unu din ei

Răspuns utilizator avertizat
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Ramai cu ea, dar ai mare grija. Incearca sa o urmarestistraight face ca sa vezi ce face si daca se intalneste cu cineva
*-*

| xXHrun3sXx explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Pai asta ii problema ca nu suntem din acelasi oras...si oricat de mult incerc sa mearga bine relatia mereu intervine ceva asa ca nu stiu ce sa fac

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru xXHrun3sXx):

Pai atunci nu stiu ce sa zic, este posibil ca ea sa te insele... Las-o mai moale, tece...
*-*

| xXHrun3sXx explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Pai incerc s-o las moale...dar faza ii ca ea mi-a schimbatviata complet si numai in bine

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru xXHrun3sXx):

Atunci vorbeste cu ea. Spune ce crezi/simti.
*-*

| xXHrun3sXx explică (pentru SimonaNicoletaღ):

I-am spus...si crede-ma ca am facut multe lucruri ca sa-i arat ca o iubesc enorm...

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru xXHrun3sXx):

Si ea ce a spus /facut?
*-*

| xXHrun3sXx explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Pai ce sa spuna...ca cica si ea ma iubeste...dar nah, creca incearca numa sa ma faca sa-mi dau viata pentru ea

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru xXHrun3sXx):

Atunci las-o, nu are rost... Tu nu stii ce face ea acolo in orasl/comuna/satul ei...
*-*

Răspuns utilizator avertizat
| lolexxxxxx a răspuns:

Cea mai buna solutie este sa o lasi mai moale daca renunta imediat la tine inseamna ca e cu altul daca nu esti un tip norocos

| xXHrun3sXx explică (pentru lolexxxxxx):

Man degeaba...o iubesc prea mult...si dac o pierd nu stiu ce sa fac, si tare nu vreau sa mearga o relatie de un an si ceva pe apa zambetei