| sNNNack a întrebat:

am un card de 2 gb la un psp modat am un joc pe el, dar cand il bag in card reader si apoi in pc nu il citeste(citeste celelalte partitii adica J, K, L, M) am luat jocuri pentru psp dar le am in pc in format. cso si vreau sa le bag pe card, daca stiti va rog sa ma ajutati mersi.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Le copiezi si le lipesti doar atat trebuie sa faci in carpeta unde ai acel joc, daca nu merge uita-te la card si asigurate sa fie deblocata. In cel mai rau caz jocurile nu au formatul necesar pentru a functiona la psp-ul tau si va trebui sa cauti alt site de unde le poti descarca.