| FaraNumeNuoah a întrebat:

Am vrut as dai o intrebare la CAUZE NOBILE si pur si simplu nu am putut sa dau acolo:o:de ce? Adica vruiam sa pun o intrebare si au sters aia cand pun intrebarea? Acum stiu de ce sunt 0 intrebari... Unde credeti ca pot pune acea intrebare sa se potriveasca un pic cu CAUZE NOBILE.

bye

Răspuns Câştigător
| LoveBonJovi a răspuns:

Se pare că la "Cauze nobile" numai adminii pot pune întrebări, dar nu ştiu de ce.
Şi cred că ai putea să pui întrebarea la "Familie & Relaţii".happy