| FataAmintirilor a întrebat:

as vrea niste sfaturi pentru prietena mea! ea s-a epilat cu lama pe picioare cam de o luna doua si acum parul de pe picioare ii creste tot mai gros (tepi) daca se face acum cu crema depilatoare vor disparea tepii ..adica va putea crema depilatoare sa ii indeparteze, vor mai creste tot tepi?! funda

1 răspuns:
| catyZz a răspuns:

Daca se va face cu crema depilatoare parul de pe picioare(tepi) vor incepe sa se creasca mai greu, nu vor mai fi grosi, si vor incepe sa fie mai fini. sper ca am fost de folos succes.big grin